wysylkowa.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

wysylkowa.pl

www.wysylkowa.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie wysylkowa.pl

Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
opinia: (2011-06-27 17:12:18)
Przestrzegam wszystkich pilnujcie się przy zamawianiu. Po dokonaniu finalizacji zamówienia na ponad 200zł, kwota jaka była wcześniej w "koszyku" zmieniła się i ostatecznie do zapłaty policzono więcej. Nie było to dużo, ale liczy się sam fakt, że klient nie zauważy. Złożyłam reklamację, której nie uznano i nawet nie podając wyjaśnienia dlaczego tak się stało. Sprawa toczy się już ponad 10 dni, opieszałość ze strony obsługi jest skandaliczna i za każdym razem rozmawiam z kim innym - po prostu mają w nosie klientów (jak nie ten to przyjdzie inny).

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Są najlepsi!!!
opinia: (2010-09-27 08:22:27)
Bardzo często robię zakupy przez internet i muszę przyznać, że nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą jak w wysyłkowej. Czas i etapy realizacji zamówienia zawsze można sprawdzić w statusie zamówienia i wszystko jest zgodne z prawdą. Przesyłka jest wysyłana bardzo szybko i solidnie zapakowana. Polecam!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

NIE POLECAM!!!
opinia: (2010-02-23 13:27:33)
Zamówiłem w księgarni książkę w połowie stycznia 2010. W wiadomości zwrotnej termin otrzymania książki wyznaczono na kilka ostatnich dni lutego. Piszę tą opinię 23 lutego i do tej pory nie otrzymałem książki. Księgarnia zasłania się złożeniem reklamacji na Poczcie oraz tym, że nie mogą zwrócić mi pieniędzy dopóki ich reklamacja nie zostanie rozpatrzona. Nadal udaje mi się jednak utrzymywać kontakt z jednym z pracowników, jednak po moich ostatnich wiadomościach mailowych, ten kontakt też może się urwać. Rozważam przedstawienie całej tej sprawy w Urzędzie Konsumentów oraz wytoczenie ewentualnego procesu o najnormalniejszą w świecie kradzież.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie